פ״ת
אנחנו עוברים לכתובת חדשה בקרוב
0545-314130 | 03­-509­-9952
info@pdrplus.co.il
דף הבית / שירותינו / פוליש של פנסי הרכב

פוליש של פנסי הרכב

полировка фар

ברוב כלי הרכב המודרניים הפנסים עשויים מפולי-קרבונט. זהו חומר מאוד חזק, אך חסר התנגדות לאור אולטרה סגול. בעקבות כך הפנס מצהיב ומאבד מן השקיפות שלו. מעבר לכך, הפנסים מאבדים מתכונותיהם הראשוניות כתוצאה מגורמים אחרים – נהפכים למט, עכורים, מתכסים בשריטות.

חסרונות אלו משפיעים באופן שלילי לא רק על המראה החיצוני של כלי הרכב, אלא גם משפיעים על בטיחות כל הנהגים בכביש בתנאי מזג אוויר קשים או בחושך, היות ופנסים כאלה מאירים באופן חלש יותר מאשר פנסים חדשים ונקיים.

הרבה נהגים חושבים שהמוצא היחיד במצב זה – הוא החלפת הפנסים. אנחנו נגלה לכם סוד : אפשר להסתדר גם בלי פעולה קיצונית שכזאת, בעזרת פוליש של פנסי הרכב.

פוליש מקצועי של פנסי הרכב – דרך פשוטה ומהירה לשחזר את המראה החיצוני והתכונות המקוריות שלהם. פנסי הרכב מלוטשים באופן קפדני תוך כדי נתינת תשומת לב לטכנולוגית התהליך, דבר המבטל את האפשרות לגרימת נזק לפנסים : התחממות יתר של הפלסטיק, שינוי הצורה של הפנסים וצרות אחרות. פוליש פנסי הרכב מחזיר להם את השקיפות ומאפשר את הפעילות התקינה שלהם.

כתוספת לפוליש פנסי הרכב, המאפשר להאריך את זמן השימוש שלהם, ניתן גם להוסיף ציפוי מגן. ציפוי מסוג זה סותם את נקבוביות הפלסטיק ו"עוטף" אותן בשכבה המאפשרת לשמור על הפנסים מפגיעה סביבתית (לדוגמא, מאבק או גשם חזק), מהשפעה של חומרים כימיים, המשומשים באופן תכוף בשטיפת כלי הרכב, וגם, מה שאקטואלי במיוחד לישראל, פגיעה מקרניים אולטרה סגולות.

חשוב לדעת כי פוליש פנסי הרכב והוספת ציפוי המגן עליהם יכול לא רק לשמור עליכם מתאונות דרכים שונות ולשפר את איכות ההארה בחשיכה ובערפל, אלא גם יאפשר לכם לחסוך כסף, היות וטיפול זה מאריך את "אורך החיים" של פנסי הרכב שלכם בכמה שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

צור קשר פ״ת
אנחנו עוברים לכתובת חדשה בקרוב

0545-314130
03­-509­-9952
info@pdrplus.co.il
מסרו לנו את תמונות המכונית ואנו נקבע את עלות העבודה בקירוב.
להעלות תמונה
captcha

© 2010 - 2014, PdrPlus | מפת אתר    validator.w3.org