פ״ת
אנחנו עוברים לכתובת חדשה בקרוב
0545-314130 | 03­-509­-9952
info@pdrplus.co.il
דף הבית / אודות סטודיו «PDRplus»
о студии PDRplus

הסטודיו "PDRplus" פועל בשוק הישראלי לשירותי רכב מזה למעלה מ-6 שנים, ומתמחה במגוון שירותי טיפול קוסמטי לרכב. בזכות המקצוענות שלנו ואיכות העבודה הגבוהה, זכינו להכרה מצד לקוחות רבים וכיום אנחנו אחד הסדנאות הידועות ביותר בשוק הישראלי בתחום הדיטיילינג.

העיקרון הראשי שעל פיו פועלת החברה שלנו הנו "האיכות שלנו – האמון שלכם". כלי הרכב הפכו לחלק החשוב ביותר בחיינו, ואנו שואפים להיות הטובים ביותר בתחומנו. צברנו ניסיון עשיר ביותר בטיפול בכלי רכב ממותגים שונים; ובזכותנו, מכוניתכם תיראה תמיד כחדשה ותהיה ממוגנת היטב במשך כל תקופת השימוש. אנו אוהבים את עבודתנו ויודעים להשיג תוצאות מעולות.

השתלמות מתמדת, רכישה מתמדת של ידע ומיומנויות בצד אהבה למקצוע הפכו את התחביב לעסק משגשג. יש לנו לקוחות רבים, אך העבודה לא הפכה מבחינתנו לשגרה. יחס מוקפד ואישי כלפי כל לקוח הוא אחד הכללים החשובים ביותר שלנו. הלקוחות פונים אלינו כדי לקבל עזרה כי הם מבינים שאנו נעשה בשבילם את כל מה שאפשר, ואף יותר מזה.

אנחנו מקצוענים המעריכים את המוניטין שלנו. כתוצאה מכך, כל כלי רכב העובר טיפול בסדנה שלנו הופך לפרסומת הטובה ביותר לשירותים שלנו. תוכלו להשתכנע באיכות הגבוהה של עבודתנו אם תשוו בין התמונות של כלי הרכב לפני ואחרי הדיטיילינג הממוקמים בגלריית תמונות.

יתכן שמישהו יחשוב שלא הגיוני לבזבז כסף על דיטיילינג – לכאורה, כל אחד יכול לשטוף ולנקות הכול בכוח עצמו, ובחנויות מקצועיות יש מבחר רחב של כלים המיועדים לכך. אך דיטיילינג של רכב דורש ידע של ניואנסים רבים והשקעת זמן רבה. בנוסף לכך, המכוניות העכשוויות עולות כסף רב ולצערנו הן מאבדות את ערכן במהירות במקרה של טיפול לא מקצועי.

אם תפקידו את הדיטיילינג של מכוניתכם בידינו תשמרו על ערך הכסף שהושקע ברכישה של הרכב. טיפול עדכני ונכון יאפשר לשמור על מצבה של מכוניתכם לאורך שנים. ואם תחליטו למכור את המכונית, לא תפסידו במחיר.

PDRplus – לרכב שלכם מגיע יותר!

צור קשר פ״ת
אנחנו עוברים לכתובת חדשה בקרוב

0545-314130
03­-509­-9952
info@pdrplus.co.il
מסרו לנו את תמונות המכונית ואנו נקבע את עלות העבודה בקירוב.
להעלות תמונה
captcha

© 2010 - 2014, PdrPlus | מפת אתר    validator.w3.org